Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

 

W tym roku nie zabrzmiał dla uczniów ostatni przed wakacjami dzwonek. Ze względu na pandemię pożegnali szkołę w innej niż zwykle formie.

Po mszy św. o godzinie 8.00 klasy na wyznaczoną wcześniej godzinę zgłaszały się po odbiór świadectw. Przestrzegano zasad bezpieczeństwa, uczestnicy ceremonii  mieli maseczki oraz zachowywali bezpieczną odległość. Pani dyrektor wręczała uczniom świadectwa, a tym, którzy osiągającym najlepsze wyniki w nauce i 100% frekwencję, również dyplomy i książki.

30 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego.

ZYCZENIA

            Opatów, 26 czerwca 2020 r.

 

Szanowni Państwo,

Nauczyciele,

Uczniowie i Rodzice,

 

 W życiu szkoły każdy rok jest niepowtarzalnym i ważny. Ten rok był szczególny, wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku .

Nadchodzi czas wakacji, u progu których chciałabym Państwu podziękować oraz Wam, Drodzy Uczniowie, złożyć  najlepsze życzenia.

Słowa uznania kieruję do wszystkich pedagogów, wyrażając wdzięczność za pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych.

Dziękuję uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy. Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja,  w szczególności dla uczniów pozbawionych bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i rówieśnikami.

Rodzicom dziękuję za okazaną pomoc, za wspieranie wysiłku wychowawców i współdziałanie przy realizacji edukacyjnych zadań. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy w nauce na odległość.

 

Życzę spokojnego wypoczynku, chciałbym, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Bezpiecznych, miłych i słonecznych wakacji.

Niech będą one czasem wypoczynku i radości.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Joanna Bińczak

                                                                                   Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

                                                                               im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie

 

26 czerwca 2020

Koniec roku się zbliża…. czas podsumowań

Niedługo uczniowie otrzymają świadectwa, rozpoczną wakacje. Niektórzy po nich rozpoczną naukę w nowych szkołach. Zanim jednak to się stanie, warto podsumować sukcesy, które są niemałe.

24 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Koniec roku się zbliża…. czas podsumowań

Bezpieczne wakacje.

Bezpieczne wakacje – apel strażaków | Tętno Regionu. Wiadomości ...

BEZPIECZNE WAKACJE 2020

Drodzy uczniowie- poniżej możecie zapoznać się z podstawowymi zasadami bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Są to zalecenia Rzecznika Praw Dziecka i służb porządkowych policji dla uczniów, aby umieli poradzić sobie w trakcie zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji.

23 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Bezpieczne wakacje.

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 od godz. 9.00,  26 czerwca 2020r. (piątek) według informacji przekazanych przez wychowawców.

23 czerwca 2020

Dzień Ojca

23 czerwca 2020
Przejdź do - Egzaminy.

Egzaminy.

Egzaminy już się odbyły!

Od 16 do 18 czerwca odbywały się egzaminy ósmoklasisty. Nasi uczniowie, tak jak ich rówieśnicy, pisali egzamin z j. polskiego, matematyki i języka angielskiego.Tradycyjnie testy z tych obowiązkowych przedmiotów rozpoczęły się o godzinie 9:00 rano.  

Teraz trzymajmy kciuki za ich wyniki!

19 czerwca 2020

Certyfikat

18 czerwca 2020