Jesteś tutaj: Start / Aktualności / ZYCZENIA

ZYCZENIA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 czerwca 2020

            Opatów, 26 czerwca 2020 r.

 

Szanowni Państwo,

Nauczyciele,

Uczniowie i Rodzice,

 

 W życiu szkoły każdy rok jest niepowtarzalnym i ważny. Ten rok był szczególny, wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku .

Nadchodzi czas wakacji, u progu których chciałabym Państwu podziękować oraz Wam, Drodzy Uczniowie, złożyć  najlepsze życzenia.

Słowa uznania kieruję do wszystkich pedagogów, wyrażając wdzięczność za pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych.

Dziękuję uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy. Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja,  w szczególności dla uczniów pozbawionych bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i rówieśnikami.

Rodzicom dziękuję za okazaną pomoc, za wspieranie wysiłku wychowawców i współdziałanie przy realizacji edukacyjnych zadań. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy w nauce na odległość.

 

Życzę spokojnego wypoczynku, chciałbym, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Bezpiecznych, miłych i słonecznych wakacji.

Niech będą one czasem wypoczynku i radości.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Joanna Bińczak

                                                                                   Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

                                                                               im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie